#1 2009-10-07 21:27:51

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Dragon Ball

http://www.dragonballworld.it/download/sfondi/Dragonball%20Z.jpg

Son Goku, mały chłopiec o małpim ogonie, żyje samotnie w górach. Historia opowiedziana w Dragon Ball zaczyna się w chwili, gdy Goku spotyka Bulmę – niebieskowłosą dziewczynę, szukającą legendarnych Smoczych Kul, spełniających życzenia. Razem wyruszają w podróż, w której przyjdzie im zmierzyć się z zachłannym imperatorem Pilafem (niebieski, wnerwiający knypek). Natkną się także – między innymi – na młodego wojownika imieniem Yamucha oraz Kame Sennina (pol. Genialny Żółw). Szczególne znaczenie dla fabuły będzie miał ten właśnie staruszek – jeden z największych mistrzów sztuk walki i pierwszy nauczyciel Goku.



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#2 2009-10-07 21:58:10

toshi

cc66ff

Re: Dragon Ball

klasyka i legenda:3 kto nie ogladal prawdziwym otaku zwac sie nie moze przynajmniej wg mnie :3
w koncu pierwsze pokolenia otaku w polsce na tym i poloni1 sie wychowaly:3
cudowne mimo wszystko i genialne:3 wzruszajace do lez i zarazem rozbawiajace do lez xD
uwielbialam Trunka :3 zawsze na podworku sie bawilismy ze jestem zona Trunka lub Goku xDDD
ah to byly czasy:3

 

#3 2009-10-07 23:20:55

Kael

Gakusei

Punktów :   

Re: Dragon Ball

O tak wychowałem się na DB i ubóstwiam to anime oraz mange jak na tamte czasy kamień milowy.

Offline

 

#4 2009-10-31 22:41:09

Ppx

Host

Punktów :   

Re: Dragon Ball

Pasuje w końcu odświeżyć i obejrzeć oryginalną wersje. xD
Ostatnie wspomnienia z DB to dzieciństwo i ocenzurowana, francuska wersja na RTL7. :3'
"Szatan złe serduszko" --> rlz XD XD"

Offline

 

#5 2009-11-03 13:33:36

Amilmalas

Ningen

Punktów :   

Re: Dragon Ball

Ja nie umiem przetrawić kreski, po 5 odcinkach nie byłem wstanie oglądać dalej. Kolega mi mówił że początek jest słaby a potem się jest ciekawie, ale nie umiem się co to tego przekonać.

Offline

 

#6 2009-11-03 14:17:51

satosz

cc66ff

Re: Dragon Ball

Moje pierwsze anime *chlip* Kocham je nadal cholera, jakiś rok temu obejrzałam od początku wszystkie serie, i gdyby nie brak czasu zrobiłabym to znowu.
Od samego początku uwielbiałam Vegete i Picollo.
I przez opening GT słucham japońców, oX D
Manga boska również.
Z ekranizacją jest już gorzej xD

 

#7 2009-11-10 17:01:01

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: Dragon Ball

nie zabijajcie mnie, ale mi się tam nie podobało ;dd
za to mój brat (który jest dzieckiem Jetix, Fox kids itepe) oglądał je maniakalnie ^^

Offline

 

#8 2009-11-11 22:32:55

toshi

cc66ff

Re: Dragon Ball

Satosz mam to samo :3
to przez dan dan slucha sie jmusic xD
ah mam cala serie a czasu brak by obejrzec znow T_T

 

#9 2010-03-11 13:04:33

valentine

cc66ff

Re: Dragon Ball

Możecie mnie też zjeść,zabić,pokroić na kawałki,ale nigdy tego nie lubiłam i nigdy nie polubię XD!
Zawsze jak leciał DB,przełączałam kanał,nigdy nie potrafiło to przykuć mojej uwagi.
Także staję obok zdzisuafy ,otwarcie się przyznajac do swojego zdania : P

 

#10 2011-03-02 15:10:50

Miyavizmowa

Dorei

Punktów :   

Re: Dragon Ball

Goten, Goten, Goten, awww. *U*
haha, toż to całe moje dzieciństwo. Ohm, to były czasy ^^ Przydałoby się kiedyś znów obejrzec, ale jakoś czasu nie ma, a szkoda T.T


"Szczęście polega na tym, by z prostych rzeczy nie tworzyć  intelektualnych labiryntów..."

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.url.pun.pl www.crazyloop-danbalan.pun.pl www.sitegothic.pun.pl www.mwsec1forum.pun.pl www.xlclub.pun.pl